–50 % lasketaan edullisimmasta tuotteesta kun sinulla on ostoskorissa vähintään 2 kampanjatuotetta. Voimassa 22.4. asti.
Tennari, jossa on selkeä inspiraatio 80-luvun koripallokengistä. Päällinen on valmistettu aidon nahan ja tekonahan sekoituksesta ja siinä on perforoinnit kärjessä ja sivuilla paremman ilmanvaihdon takaamiseksi. Kengässä on pehmustettu kaulus, joka lisää mukavuutta nilkan ympärillä, sekä kestävä kumipohja, joka tarjoaa hyvän pidon. Kengässä on myös vulkanoitu rakenne, jossa väli- ja ulkopohja on yhdistetty mukavuuden ja kestävyyden parantamiseksi.
Tennarit
Koot 36–42
Päällinen nahkaa ja tekonahkaa
Perforointi kärjessä ja sivuilla
Pitävä kumipohja
Kokomerkintä senttimetreissä vastaa jalkaterän pituutta
Art. nummer: 410317102
Myymälöiden varastosaldot päivittyvät useamman kerran päivässä.
Kampanja
Tarjous on voimassa verkkokaupassa stadium.fi 22.4.2026 asti, kun ostat vähintään kaksi kampanjaan kuuluvaa tuotetta. Tarjous koskee normaalihintaisia tuotteita eikä sitä voi yhdistää muihin tarjouksiin. Tarjous ei koske elektroniikkaa, yhteistyökumppaneiden suoraan toimittamia tuotteita, ”Ei mukana kampanjassa” -merkittyjä tuotteita, seuramallistoja, lahjakortteja eikä Stadium Outletia. Alennus lasketaan kassalla.
365 päivän vaihto- ja palautusoikeus
Ilmainen toimitus yli 49 € tilauksille, ja ilmainen palautus myymälään*
Meillä Stadiumilla on useita eri malleja, joista voit valita. Täältä löydät lisää tuotteitaNIKE